Výsledky VIII. ročníku - 2012
2. 2. 2013
A - Muži do 39 let:
1. | Čadek Ondřej | 1991 | AC Tepo Kladno | 35:45 |
2. | Kupidlovský Dan | 1976 | Stodůlky | 36:40 |
3. | Losenský Pavel | 1977 | Sokol Unhošť | 39:00 |
4. | Havel Filip | 1991 | BK Louny | 39:14 |
5. | Mocek Jakub | 1980 | Slávia Lakros | 39:32 |
6. | Pela Zbyněk | 1973 | Ski Pax Horní Maxov | 40:36 |
7. | Goč Milan | 1979 | Mochov | 41:47 |
8. | Pucholt Tomáš | 1994 | Sokol Unhošť | 42:20 |
9. | Beránek Jan | 1988 | Praha 6 | 42:20 |
10. | Štěpán Petr | 1979 | Kladno | 43:51 |
11. | Štajer Pavel | 1986 | Bubákovští Kocouři | 43:59 |
12. | Jelínek Zdeněk | 1975 | Kladno | 44:21 |
13. | Janko Luboš | 1976 | Rakovník | 44:28 |
14. | Numerato Marek | 1984 | Dokončit | 44:29 |
15. | Dušek Jakub | 1986 | Bubákovští Kocouři | 45:01 |
16. | Beránek Jakub | 1983 | Kladno | 45:22 |
17. | Neumann Martin | 1990 | Praha 6 | 45:43 |
18. | Ulrich Nicolas | 1994 | Francie | 45:57 |
19. | Vojtíšek Vladimír | 1979 | TNT | 46:28 |
20. | Černý Luděk | 1978 | AC Tepo Kladno | 46:33 |
21. | Ježek Martin | 1978 | Libušín | 46:39 |
22. | Melichar Jan | 1975 | Mníšek pod Brdy | 47:44 |
23. | Jedlička Martin | 1974 | AC Tepo Kladno | 48:34 |
24. | Štajc Pavel | 1984 | BK Louny | 48:36 |
25. | Krejcárek Otakar | 1979 | Malé Přítočno | 48:57 |
26. | Hanák Jan | 1980 | SKOB Slaný | 49:16 |
27. | Vostrý Miroslav | 1977 | Maratón klub Kladno | 49:29 |
28. | Tomášek Miloslav | 1978 | Luštěnice | 50:15 |
29. | Vrzala Tomáš | 1978 | Joy Run | 50:28 |
30. | Jakubov Michal | 1975 | Kladno | 50:31 |
31. | Plzák Michal | 1989 | Kladno | 51:06 |
32. | Burger Pavel | 1974 | Maratón klub Kladno | 51:27 |
33. | Chalupa Petr | 1985 | Kladno | 51:38 |
34. | Kolář František | 1981 | Kopec Praha | 51:57 |
35. | Srb Tomáš | 1978 | Barandov | 52:48 |
36. | Kluger Petr | 1979 | TNT | 53:19 |
37. | Převrátil David | 1990 | TNT | 53:19 |
38. | Polák Jan | 1974 | Kladno | 55:26 |
39. | Crha Zdeněk | 1979 | Kladno | 55:35 |
40. | Pavlina Michal | 1982 | Unhošť | 55:46 |
41. | Pihar Jan | 1975 | KKZ Zlín | 56:35 |
42. | Bušta Štěpán | 1974 | Kladno | 57:01 |
43. | Jirátko Jiří | 1989 | Žilina | 57:30 |
44. | Hofman Vít | 1992 | Nové Strašecí | 57:40 |
45. | Tlustý Tomáš | 1984 | Kladno | 57:50 |
46. | Václavek Martin | 1993 | BK Louny | 58:23 |
47. | Kočka Jiří | 1990 | Kladno | 58:59 |
48. | Müller Martin | 1976 | Praha 6 | 1:01:04 |
49. | Hübner Adam | 1982 | Kladno | 1:07:32 |
Kategorie B - Muži 40-49 let:
1. | Fikes Metoděj | 1967 | Maratón klub Kladno | 38:19 |
2. | Maravaud Yanick | 1971 | Kralupy | 41:06 |
3. | Fanta Ladislav | 1966 | Kladno | 42:02 |
4. | Krebs Václav | 1965 | ASK Počerady | 42:14 |
5. | Vorel Josef | 1966 | Příčina | 43:21 |
6. | Scheu Harald | 1969 | LMB | 43:50 |
7. | Matula Štěpán | 1970 | Extrém Kladno | 44:53 |
8. | Šemelík Petr | 1969 | KOB Kladno | 45:38 |
9. | Jelínek Jan | 1969 | Kladno | 45:50 |
10. | Kos Zdeněk | 1966 | Rakovník | 45:55 |
11. | Hons Pavel | 1970 | Maratón klub Kladno | 49:41 |
12. | Kratina Pavel | 1965 | Maratón klub Kladno | 49:49 |
- | Klesnil Ivo | 1965 | AC Tepo Kladno | DNF |
Kategorie C - Muži 50-59 let:
1. | Poduška Josef | 1962 | AC Tepo Kladno | 40:32 |
2. | Klos Václav | 1960 | Maratón klub Kladno | 41:43 |
3. | Urbanec Vladimír | 1958 | Maratón klub Kladno | 43:30 |
4. | Hartman Quido | 1962 | Hasiči Praha | 44:11 |
5. | Šťastný Jaroslav | 1957 | Kladno | 44:40 |
6. | Tyl Petr | 1954 | BK Louny | 45:25 |
7. | Křeček František | 1958 | Doksy | 45:46 |
8. | Fingerhut Jiří | 1953 | Maratón klub Kladno | 47:52 |
9. | Dlouhý Vladimír | 1960 | Dlouháni Roudnice | 47:57 |
10. | Pucholt Jiří | 1959 | Sokol Unhošť | 47:58 |
11. | Kropáč Vladimír | 1956 | Sokol Unhošť | 48:41 |
12. | Kučera Zdeněk | 1956 | Maratón klub Kladno | 50:02 |
13. | Tůma František | 1953 | Maratón klub Kladno | 50:50 |
14. | Beránek Josef | 1958 | Maratón klub Kladno | 51:27 |
15. | Potůček Jiří | 1953 | Velké Přítočno | 51:55 |
16. | Douša František | 1960 | Sokol Lodenice | 52:10 |
17. | Filip Karel | 1955 | Nové Strašecí | 53:06 |
18. | Novotný Petr | 1960 | Novo Kladno | 53:11 |
19. | Wiener Otakar | 1956 | Slaný | 55:18 |
20. | Kavka Zdeněk | 1956 | Slaný | 55:18 |
21. | Švingr Pavel | 1953 | BK Louny | 56:45 |
22. | Míšek Jan | 1960 | Bonbon | 1:03:11 |
23. | Chlumský Luboš | 1956 | Vohovice | 1:06:31 |
- | Drahý Petr | 1961 | Chomutov | DNF |
- | Marek Miroslav | 1959 | Kladno | DNF |
Kategorie D - Muži 60-69 let:
1. | Pilík Stanislav | 1950 | Panský mlýn - Rakovník | 49:05 |
2. | Chochola Vladimír | 1950 | Maratón klub Kladno | 53:51 |
3. | Koblic Miroslav | 1948 | Lány | 1:02:03 |
4. | Králíček Miloš | 1949 | Rakovník | 1:07:18 |
5. | Doleček František | 1943 | Slavoj Stará Boleslav | 1:07:19 |
6. | Pachmann Otakar | 1944 | SABZO Praha | 1:09:38 |
7. | Krejza Václav | 1952 | Bonbon | 1:15:44 |
Kategorie E - Muži nad 70 let:
1. | Hlusička Josef | 1938 | Liga 100 Sokolov | 54:22 |
2. | Merunka Jan | 1940 | Maratón klub Kladno | 58:20 |
3. | Tlustý Ladislav | 1940 | Maratón klub Kladno | 1:29:57 |
Kategorie F - Ženy do 34 let:
1. | Černá Jana | 1982 | AC Tepo Kladno | 48:45 |
2. | Rybáčková Soňa | 1983 | Maratón klub Kladno | 49:39 |
3. | Revinová Alena | 1984 | Liteň | 50:38 |
4. | Kmuníčková Jana | 1984 | Rozdělovští sršni | 54:32 |
5. | Vltavská Kristýna | 1984 | Slávia Lacros | 56:56 |
6. | Ajšmanová Radka | 1980 | Joy Run | 57:12 |
7. | Rolová Kristýna | 1981 | Joy Run | 57:39 |
8. | Bornová Iveta | 1985 | Kladno | 1:07:47 |
9. | Honsová Karolína | 1997 | VK Kladno | 1:08:29 |
10. | Typltová Jolana | 1984 | Barrandov | 1:08:34 |
11. | Honsová Kristýna | 1993 | Kladno | 1:09:38 |
12. | Sedláčková Kateřina | 1989 | Doksy | 1:16:07 |
Kategorie G - Ženy 35 - 44 let:
1. | Hospodarzová Markéta | 1974 | Praha Řepy | 43:01 |
2. | Raková Gabriela | 1975 | Maratón klub Kladno | 45:55 |
3. | Kemrová Jana | 1977 | Hradečno | 53:29 |
4. | Vozáriková Jana | 1976 | Mníšek pod Brdy | 57:56 |
5. | Mušková Jitka | 1971 | Beroun | 58:42 |
6. | Pelová Milena | 1972 | Ski Pax Horní Maxov | 59:05 |
7. | Vorlová Martina | 1971 | Příčina | 1:00:04 |
8. | Frydlová Edita | 1970 | Svárov | 1:00:42 |
9. | Bayerová Lenka | 1968 | Sokol Unhošť | 1:02:04 |
Kategorie G - Ženy nad 45 let:
1. | Procházková Irena | 1957 | TJ Háje | 56:35 |
2. | Procházková Alice | 1959 | Maratón klub Kladno | 58:24 |
3. | Růžičková Jitka | 1966 | Žehrovice | 1:00:10 |