Výsledky VII. ročníku - 2011
2. 2. 2013
Kategorie A - Muži do 39 let:
1. | Čadek Ondřej | 1991 | AC Tepo Kladno | 36:28 |
2. | Pavlů Roman | 1979 | TJ Jeseniova Praha | 38:55 |
3. | Černý Martin | 1991 | Plzeň | 39:17 |
4. | Pucholt Tomáš | 1994 | Sokol Unhošť | 40:13 |
5. | Pela Zbyněk | 1973 | Ski Pax Horní Maxov | 40:37 |
6. | Moravec Pavel | 1973 | BK Větřkovice | 41:05 |
7. | Goč Milan | 1979 | Mochov | 41:07 |
8. | Bříza Pavel | 1974 | Maratón klub Kladno | 41:23 |
9. | Beránek Jan | 1988 | Louka u Litvínova | 41:57 |
10. | Lakomý Ctirad | 1972 | Maratón klub Kladno | 42:34 |
11. | Numerato Marek | 1984 | Kladno | 43:09 |
12. | Dvořák Radek | 1994 | Doudleby | 43:37 |
13. | Mundok Marian | 1991 | Kearteam | 43:55 |
14. | Jelínek Zdeněk | 1975 | Kladno | 44:18 |
15. | Melichar Jan | 1975 | OB Kotlářka Praha | 44:35 |
16. | Volenec David | 1972 | SK Babice | 44:36 |
17. | Neumann Martin | 1990 | Praha | 45:04 |
18. | Olšer Tomáš | 1972 | AK Duchcov | 45:26 |
19. | Ježek Martin | 1978 | Kladno | 45:52 |
20. | Beránek Jakub | 1983 | Kladno | 46:10 |
21. | Novák Vladimír | 1976 | Kladno | 46:53 |
22. | Vostrý Miroslav | 1977 | Maratón klub Kladno | 47:14 |
23. | Štajc Pavel | 1984 | BK Louny | 47:17 |
24. | Tomášek Miloslav | 1978 | Luštěnice | 47:19 |
25. | Zelený Milan | 1977 | Hostivice | 49:11 |
26. | Kaláb Oldřich | 1974 | Teplice | 49:17 |
27. | Krejcárek Otakar | 1979 | Malé Přítočno | 50:07 |
28. | Václavek Martin | 1993 | BK Louny | 50:23 |
29. | Pokorný Petr | 1974 | Novo Kladno | 50:24 |
30. | Burger Pavel | 1974 | Maratón klub Kladno | 50:41 |
31. | Jakubov Michal | 1975 | Kladno | 52:51 |
32. | Plzák Michal | 1989 | Kladno | 52:52 |
33. | Fiala Aleš | 1989 | Kralupy | 53:25 |
34. | Plachý Zdeněk | 1974 | AC Mageo | 54:52 |
35. | Strejček Jiří | 1983 | Praha 10 | 57:09 |
36. | Pihar Jan | 1975 | Kladno | 59:06 |
37. | Pilík Jan | 1984 | Rakovník | 1:00:53 |
Kategorie B - Muži 40-49 let:
1. | Poduška Josef | 1962 | AC Tepo Kladno | 37:30 |
2. | Maravaud Yanick | 1971 | Kralupy | 40:16 |
3. | Šemelík Petr | 1969 | KOB Kladno | 41:30 |
4. | Fanta Ladislav | 1966 | Kladno | 41:50 |
5. | Krebs Václav | 1965 | ASK Počerady | 42:03 |
6. | Švanda Petr | 1967 | Maratón klub Kladno | 42:52 |
7. | Vinš Pavel | 1969 | KOB Kladno | 45:05 |
8. | Horych Pavel | 1970 | KOB Kladno | 45:25 |
9. | Hartman Quido | 1962 | Hasiči Praha | 45:41 |
10. | Datel Jiří | 1971 | KOB Kladno | 45:48 |
11. | Hons Pavel | 1970 | Maratón klub Kladno | 47:24 |
12. | Jelínek Jan | 1969 | Kladno | 47:39 |
13. | Kratina Pavel | 1965 | Maratón klub Kladno | 47:50 |
14. | Matula Štěpán | 1970 | Extrém Kladno | 48:15 |
15. | Tesárek Vladislav | 1965 | Kladno | 48:58 |
16. | Silin Mike | 1964 | TNT Praha | 52:45 |
17. | Fiala Aleš | 1966 | Kralupy | 53:26 |
18. | Beránek Miroslav | 1965 | Louka u Litvínova | 53:43 |
Kategorie C - Muži 50-59 let:
1. | Šika František | 1959 | AC Trial Plzeň | 38:35 |
2. | Klos Václav | 1960 | Maratón klub Kladno | 40:04 |
3. | Flídr Jan | 1957 | Maratón klub Kladno | 42:01 |
4. | Křeček František | 1958 | Doksy | 44:22 |
5. | Dvořáček Vlastimil | 1959 | Doudleby | 44:46 |
6. | Šťastný Jaroslav | 1957 | Kladno | 46:06 |
7. | Tyl Petr | 1954 | BK Louny | 46:15 |
8. | Beránek Josef | 1958 | Maratón klub Kladno | 47:13 |
9. | Kučera Zdeněk | 1956 | Maratón klub Kladno | 47:28 |
10. | Bartoš Miroslav | 1953 | BK Louny | 48:06 |
11. | Fingerhut Jiří | 1953 | Maratón klub Kladno | 48:08 |
12. | Pucholt Jiří | 1959 | Sokol Unhošť | 48:34 |
13. | Tůma František | 1953 | Maratón klub Kladno | 48:54 |
14. | Dlouhý Vladimír | 1960 | Dlouháni Roudnice | 49:10 |
15. | Vimer Jan | 1955 | Kladno | 49:35 |
16. | Filip Karel | 1955 | Nové Strašecí | 50:10 |
17. | Kropáč Vladimír | 1956 | Sokol Unhošť | 50:22 |
18. | Douša František | 1960 | Sokol Lodenice | 51:37 |
19. | Novotný Petr | 1960 | Novo Kladno | 53:38 |
20. | Wiener Otakar | 1956 | Slaný | 53:50 |
Kategorie D - Muži 60-69 let:
1. | Pilík Stanislav | 1950 | Panský mlýn - Rakovník | 44:50 |
2. | Dolejš Jan | 1949 | Sokol Unhošť | 51:04 |
Kategorie E - Muži nad 70 let:
1. | Hlusička Josef | 1938 | Liga 100 Sokolov | 51:44 |
2. | Janeček Jaroslav | 1940 | PSK Union Praha | 53:55 |
3. | Merunka Jan | 1940 | Maratón klub Kladno | 55:27 |
4. | Tlustý Ladislav | 1940 | Maratón klub Kladno | 59:59 |
5. | Gaman Jaroslav | 1935 | Avanti Havířov | 1:05:45 |
6. | Feňa František | 1939 | AVC Praha | 1:08:09 |
Kategorie F - Ženy do 34 let:
1. | Kriegelová Kateřina | 1984 | Velké Losiny | 42:02 |
2. | Rybáčková Soňa | 1983 | Maratón klub Kladno | 43:35 |
3. | Revinová Alena | 1984 | Liteň | 47:57 |
4. | Vladimírová Veronika | 1981 | Praha 4 Nusle | 49:39 |
5. | Procházková Zuzana | 1992 | Hořovice | 53:17 |
6. | Kmuníčková Jana | 1984 | Rozdělovští sršni | 59:03 |
7. | Honsová Karolína | 1997 | VK Kladno | 1:02:55 |
8. | Honsová Kristýna | 1993 | Kladno | 1:02:55 |
9. | Sedláčková Kateřina | 1989 | Doksy | 1:16:41 |
Kategorie G - Ženy nad 35 let:
1. | Hospodarzová Markéta | 1974 | Praha Řepy | 43:34 |
2. | Raková Gabriela | 1975 | Maratón klub Kladno | 44:29 |
3. | Procházková Pavlína | 1964 | Loko Beroun | 49:16 |
4. | Ryšavá Ivana | 1963 | Ruda | 50:35 |
5. | Procházková Irena | 1957 | TJ Háje | 52:02 |
6. | Růžičková Jitka | 1966 | Žehrovice | 58:13 |
7. | Hujová Jitka | 1971 | Kladno | 1:02:22 |
8. | Vozáriková Jana | 1976 | Mníšek pod Brdy | 1:11:06 |