Výsledky VI. ročníku - 2010
Kategorie A - Muži do 39 let: |
||||
1. |
Bureš Martin |
1989 |
Liga 100 Praha |
38:07 |
2. |
Jarošenko Dmitryj |
1981 |
Nike ACG Praha |
38:49 |
3. |
Čadek Ondřej |
1991 |
AC Tepo Kladno |
38:50 |
4. |
Pípal Stanislav |
1974 |
Vanaman Kladno |
39:02 |
5. |
Miler Tomáš |
1991 |
Dynymo Nelahozeves |
39:33 |
6. |
Procházka Josef |
1971 |
Maratón Děčín |
40:21 |
7. |
Bohdal Jaroslav |
1976 |
Maratón klub Kladno |
40:24 |
8. |
Pela Zbyněk |
1973 |
Ski Pax Horní Maxov |
40:31 |
9. |
Maravaud Yanick |
1971 |
Kralupy |
40:58 |
10. |
Felix Tomáš |
1988 |
AC Sparta Praha |
41:04 |
11. |
Dufek David |
1980 |
Praha |
41:33 |
12. |
Dvořák Richard |
1981 |
Sambarsport Kladno |
41:52 |
13. |
Černý Martin |
1991 |
Plzeň |
42:17 |
14. |
Neumann Martin |
1990 |
Praha |
42:23 |
15. |
Beránek Jan |
1988 |
Praha |
42:33 |
16. |
Numerato Marek |
1984 |
Dokončit Kladno |
42:55 |
17. |
Bříza Pavel |
1974 |
Maratón klub Kladno |
43:13 |
18. |
Veleba Jiří |
1983 |
Praha |
43:15 |
19. |
Tamycha Petr |
1981 |
Studněves |
43:28 |
20. |
Moravec Pavel |
1973 |
BK Větřkovice |
44:01 |
21. |
Unger Marcel |
1976 |
SKP Nymburk |
44:04 |
22. |
Hlavička Jan |
1976 |
Kardiochirurgie Vinohrady |
44:33 |
23. |
Jelínek Zdeněk |
1975 |
Kladno |
45:24 |
24. |
Melichar Jan |
1975 |
Kotlářka OB Praha |
45:37 |
25. |
Píša Petr |
1984 |
Dokončit Kladno |
45:37 |
26. |
Datel Jiří |
1971 |
KOB Kladno |
47:35 |
27. |
Sandev Viktor |
1990 |
Tepo Kladno |
47:45 |
28. |
Dušek Rostislav |
1971 |
Uniware Hořovice |
48:20 |
29. |
Bureš Jan |
1987 |
Liga 100 Praha |
48:33 |
30. |
Vostrý Miroslav |
1977 |
Maratón klub Kladno |
48:49 |
31. |
Hanák Jan |
1980 |
SKOB Slaný |
48:52 |
32. |
Faů Roman |
1983 |
Kladno |
49:06 |
33. |
Beránek Jakub |
1983 |
Kladno |
49:45 |
34. |
Vaněček Jan |
1980 |
Praha |
50:52 |
35. |
Zelený Milan |
1977 |
Hostivice |
53:47 |
36. |
Šnajdr Daniel |
1977 |
SK Nové město nad Metují |
54:54 |
37. |
Štajc Pavel |
1984 |
Svaz tělesně postižených Louny |
55:29 |
38. |
Bušta Štěpán |
1974 |
Kladno |
56:57 |
39. |
Vaněček Vojtěch |
1978 |
Nevzdám to Praha |
57:43 |
40. |
Moucha Václav |
1974 |
Rozdělov |
59:23 |
41. |
Grosiar Jan |
1979 |
AC Marta Kladno |
1:04:23 |
42. |
Kozelka Vladimír |
1980 |
AC Sparta Praha |
1:04:28 |
43. |
Hübner Adam |
1982 |
AC Marta Kladno |
1:08:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie B - Muži 40-49 let: |
||||
1. |
Poduška Josef |
1962 |
AC Tepo Kladno |
36:26 |
2. |
Tůma Zdeněk |
1966 |
Vanaman Kladno |
37:47 |
3. |
Malina Petr |
1969 |
Divišov |
38:38 |
4. |
Janovský Tomáš |
1964 |
SK Praga |
40:36 |
5. |
Krebs Václav |
1965 |
ASK Počerady |
41:33 |
6. |
Šemelík Petr |
1969 |
KOB Kladno |
41:57 |
7. |
Stehlík Miroslav |
1967 |
Loko Rakovník |
42:08 |
8. |
Fanta Ladislav |
1966 |
Kladno |
42:50 |
9. |
Švanda Petr |
1967 |
Slaný |
45:02 |
10. |
Kratina Pavel |
1965 |
Maratón klub Kladno |
45:18 |
11. |
Plaček Tomáš |
1963 |
Maratón Děčín |
45:22 |
12. |
Matula Štěpán |
1970 |
FK Rozdělov |
48:50 |
13. |
Neufuss Petr |
1969 |
Kladno |
50:50 |
14. |
Jelínek Jan |
1969 |
Kladno |
51:12 |
15. |
Hons Pavel |
1970 |
Kladno |
51:14 |
16. |
Miřejovský Tomáš |
1961 |
Sabzo Praha |
54:36 |
17. |
Silin Mike |
1964 |
TNT Praha |
56:35 |
18. |
Jelínek Martin |
1967 |
Kladno |
1:01:03 |
|
Vinš Pavel |
1969 |
KOB Kladno |
DNF |
Kategorie C - Muži 50-59 let: |
||||
1. |
Šika František |
1959 |
AC Trial Plzeň |
39:40 |
2. |
Klos Václav |
1960 |
Maratón klub Kladno |
40:49 |
3. |
Beránek Josef |
1958 |
Maratón klub Kladno |
44:37 |
4. |
Křeček František |
1958 |
Doksy |
45:03 |
5. |
Urbanec Vladimír |
1958 |
Maratón klub Kladno |
45:37 |
6. |
Tyl Petr |
1954 |
BK Louny |
46:42 |
7. |
Kučera Zdeněk |
1956 |
Maratón klub Kladno |
47:12 |
8. |
Tůma František |
1953 |
Maratón klub Kladno |
47:46 |
9. |
Rock Jan |
1954 |
Sokol Unhošť |
48:41 |
10. |
Potůček Jiří |
1953 |
Velké Přítočno |
48:54 |
11. |
Fingerhut Jiří |
1953 |
Maratón klub Kladno |
49:37 |
12. |
Šnajberk Jiří |
1957 |
SABZO |
49:48 |
13. |
Bartoš Miroslav |
1953 |
BK Louny |
50:05 |
14. |
Dlouhý Vladimír |
1960 |
Dlouháni Roudnice |
50:20 |
15. |
Nedvěd Pavel |
1958 |
Kladno |
50:28 |
16. |
Kropáč Vladimír |
1956 |
Sokol Unhošť |
50:48 |
17. |
Vimer Jan |
1955 |
Kladno |
51:47 |
18. |
Cabrnoch Jiří |
1954 |
KOB Kladno |
55:59 |
19. |
Novotný Petr |
1960 |
Novo Kladno |
56:28 |
20. |
Míšek Jan |
1960 |
Bonbon Praha |
59:23 |
21. |
Danielis Ondřej |
1952 |
Maratón klub Kladno |
58:36 |
22. |
Bureš Jan |
1951 |
Liga 100 Praha |
59:38 |
23. |
Faů Milan |
1959 |
Tuchlovice |
1:00:54 |
24. |
Krejsa Václav |
1952 |
Rentia Praha |
1:03:10 |
Kategorie D - Muži 60-69 let: |
||||
1. |
Janový Petr |
1945 |
AC Trial Plzeň |
50:54 |
2. |
Pilík Stanislav |
1950 |
Panský mlýn - Rakovník |
52:30 |
3. |
Chochola Vladimír |
1950 |
Maratón klub Kladno |
53:04 |
4. |
Koblic Miroslav |
1948 |
Lány |
59:32 |
5. |
Doleček František |
1943 |
Slavoj Stará Boleslav |
59:57 |
6. |
Pachmann Otakar |
1944 |
SABZO Praha |
1:10:33 |
Kategorie E - Muži nad 70 let: |
||||
1. |
Hlusička Josef |
1938 |
Liga 100 Sokolov |
53:58 |
2. |
Merunka Jan |
1940 |
Maratón klub Kladno |
55:19 |
3. |
Tlustý Ladislav |
1940 |
Maratón klub Kladno |
59:47 |
4. |
Skalník František |
1937 |
Tuchlovice |
1:12:07 |
Kategorie F - Ženy do 34 let: |
||||
1. |
Rybáčková Soňa |
1983 |
Maratón klub Kladno |
46:17 |
2. |
Růžková Lucie |
1983 |
Maratón klub Kladno |
47:21 |
3. |
Martínková Jindřiška |
1984 |
Spartak Vlašim |
47:36 |
4. |
Procházková Zuzana |
1992 |
Loko Beroun |
51:11 |
5. |
Vladimírová Veronika |
1981 |
Praha 4 Nusle |
51:48 |
6. |
Kmuníčková Jana |
1984 |
Rozdělovští sršni |
1:06:17 |
Kategorie G - Ženy nad 35 let: |
||||
1. |
Raková Gabriela |
1975 |
Maratón klub Kladno |
44:48 |
2. |
Breburdová Hana |
1961 |
Maratón klub Kladno |
53:26 |
3. |
Procházková Pavlína |
1964 |
Loko Beroun |
54:09 |
4. |
Ryšavá Ivana |
1963 |
Ruda |
55:02 |
5. |
Růžičková Jitka |
1966 |
Žehrovice |
58:14 |
6. |
Malcová Jitka |
1974 |
Kladno |
1:00:00 |
7. |
Procházková Alice |
1959 |
Maratón klub Kladno |
1:00:36 |
8. |
Požgayová Jana |
1955 |
Bonbon Praha |
1:14:07 |